Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Thickness | 9.2mm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | skmei watch 2146 |
| Dial Diameter | 37mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, Repeater, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 23cminch |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Gender | men |
| original | Yes |
Instock
There are no reviews yet.