Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | men' watch |
| Dial Diameter | 41mm |
| Feature | Shock Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | Acrylic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.