Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | LEAD |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | WJ151 |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 18cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Wal-Joy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Watch Style | Fashion Watch |
| Watch Type | Quartz Watches |
| Quartz Wristwatch | Man Watch |
| Mens Watch | montre homme |
Instock
There are no reviews yet.