Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 7 cm |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | Men's sports watch |
| Dial Diameter | 55mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Luminous, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24 |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.