Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.118 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Material | Nylon, Nylon |
| Brand Name | Bonytain |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Type of sports | Fitness |
| Color | Black |
| Size | 43cm x 34cm x 5cm |
| Features | Durable, Comfortable |
Instock
There are no reviews yet.