Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | black |
| Model Number | 24101 |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | Boys |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 17cm |
| Lens Height | 9.8cm |
| Brand Name | COPOZZ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.