Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 44 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Hip |
| Application | Body Vibrating Exercise Machine (Standing Type) |
| Operation Method | Belt Type |
| Type of sports | Muscle Relexation |
| Origin | Mainland China |
| Name | EMSzero Body Shaping Machine |
| Input Voltage | 110-240 V 50-60HZ 150AV |
| Function | Weight Loss, Skin Tightening, Cellulite Reduction, Muscle building |
| professional emszero | weight loss |
| fat reduction | emszero beauty salon store |
| Function 2 | Build muscle Fat burning Slimming |
| Technology | High-Intensity Electromagnetic Muscle Trainer |
| Handles | 2 Handles/4Handles/5 Handles |
| Power | 6500W |
| frequency | 5-200Hz |
Instock
There are no reviews yet.