Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| All-Match Shoulder Bag | Vintage Crossbody Bag |
| Versatile Sling Bag | Elegant Evening Bag |
| Main Material | Acrylic |
| Lining Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | GUANG DONG Province |
| Product size | 195.00×70.00×105.00mm/7.68×2.86×4.13inch |
Instock
There are no reviews yet.