Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Gender | Men |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | CANVAS |
| Season | Spring/Autumn |
| Insole Material | PVC |
| Shoes Type | basic |
| Outsole Material | RUBBER |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | COZOK |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.