Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | none |
| Eyepiece diameter | none |
| Water Resistance Level | IPX7 |
| Objective Lens Diameter | 32mm |
| Magnification | / |
| Model Number | Typr830 Bag |
| Type | Binoculars |
| Origin | Mainland China |
| Total Ribbon Length | 114cm or so |
Instock
There are no reviews yet.