Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 29 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 45*25*15cm |
| Temperature Range | 10-30 degree |
| Weight | about 0.76kg |
| Material | PEVA |
| Capacity | 3L |
| Origin | Mainland China |
| Product name | 3L bicycle cycling water bag set |
| Model | LYX-BL084 |
| Backpack color: | Black, khaki, army-green, sansha, desert digital, jungle digital, jungle camouflage, CP color, ACU color optional |
| Backpack size: | 45*25*15cm/0.55kg |
| Backpack material: | 900D High density Oxford waterproof fabric |
| Waterbag capacity: | 3L |
| Waterbag material: | TPU Environmental friendly |
| Waterbag size: | 47*18cm |
Instock
There are no reviews yet.