Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YF-2201 |
| Brand Name | Wower |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Tap hole: | 6 Holes |
| Spary Type: | VERTICAL |
| Material: | ABS plastic |
| Color: | Black |
| Working time: | 30mins hour per charge |
| Valtoge: | 3.7V |
| Water container: | 2.3 Liters |
Instock
There are no reviews yet.