Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | – |
| Material Feature | Latex Free |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m |
| Material: | Food-grade PP |
| Size: | about 11.5cm/4.52inch |
Instock
There are no reviews yet.