Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | Urethane (Ethyl carbamate) |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Fabric Count | 60 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | leg/Knee |
| Filling | 100% Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | BODY, Bedding |
| Brand Name | TEXSTEAD |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Color | Grey |
| size | 9x13in |
Instock
There are no reviews yet.