Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | TD1060 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.