Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.479 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 28 × 14 cm |
| Gender | Male |
| Model Number | Potty Training Urinal |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Plastic, PP |
| Age Group | BABIES |
| Type | Potties |
| Age Range | 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| dropshipping | Support |
| Support | wholesale |
| feature | Toddler Urinal, Boys Training Potty |
| feature 1 | Toddler Urinal For Boys, Adjustable Penguin Shape Toilet, Training Pee Stand For Toilet |
Instock
There are no reviews yet.