Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Urinal |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Plastic |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
| Hygiene Toilet Urinal | Anti-leakage Potty |
Instock
There are no reviews yet.