Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | other |
| Voltage | Others |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Material Feature | Others |
| Model Number | D0JC7HH106312 |
| Material | others |
| Age Range | 0-6m |
| Type | Bottle Warmers |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.