Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | BPA Free |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern | Tongue Pressing Type, spoon and fork |
| Material | ABS |
| Brand Name | FUYAOZHISHANG |
| Age Range | 3-6Y, 1-2y |
| Age Group | BABIES |
| Origin | Mainland China |
| Type | Flatware, Flatware |
| Features | High temperature resistance |
| Product | Child Spoon and Fork |
| Suitable age | more than three months |
| Modeling | Toroidal |
| Size | 12*3*4cm |
Instock
There are no reviews yet.