Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Flow Velocity | medium flow |
| Packaging | Single loaded |
| Handle | No |
| Model Number | Cup Cap |
| Capacity | 80ml |
| Mouth Size | Wide Mouth |
| Shape | Straight Body |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Type | Baby Bottle |
Instock
There are no reviews yet.