Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 15 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Filling | COTTON |
| Model Number | ZT03 |
| Technics | Quilted |
| Grade | Qualified |
| Style | plain, Other |
| Gender | Unisex |
| Material | 100% Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.