Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.191 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 26 × 3 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 5041 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
| Season | Summer |
Instock
There are no reviews yet.