Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature | Acne Treatment, Anti-Aging, MOISTURIZING, Freckle removal, Oil-control, Pigmentation Corrector, Whitening |
| Formulation | Liquid |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Item Type | face serum |
| Product Specifications | B5 Hyaluronic Acid Essence Triac Acid Essence B5 Small White Bottle Es |
| Applicable groups | General |
| Specification | Normal specifications |
| Shelf life | 3 years |
| Special makeup product name | Essence |
| Suitable for skin quality | General |
| Cosmetics efficacy | Brighten skin tone, soften keratin and improve blackheads |
| Net content | 30ml |
| Special purpose cosmetics | no |
| category | Essence |
Instock
There are no reviews yet.