Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 5MS50046 |
| Carriers Type | Front Carry, Horizontal, Front Facing, Face-to-Face, Back Carry, Side Carry |
| Pattern Type | Cartoon |
| Load Bearing | 10kg, 5Kg |
| Material | COTTON |
| Type | Backpacks & Carriers |
| Age Range | 0-1Y, 1-2y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.