Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 6 × 6 cm |
| Luminous Flux | 10lm |
| Beam Angle(°) | 120° |
| Features | backlight |
| Model Number | ITV46850EB LED46680 46T04-020 |
| Usage | Industrial |
| Power Tolerance | 1% |
| Warranty | 120days |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Certification | CCC |
| Voltage | 110V |
| Power Source | AC |
| Brand Name | SnzeQ |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Panel Lights |
Instock
There are no reviews yet.