Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| is_customized | No |
| Model Number | Silicone beads Teether |
| Shape | HEART |
| Material | Silicone, Food Grade Silicone |
| Packing | Single loaded, 10 Pieces Silicone Beads |
| Function | Teether |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Brand Name | Cute-idea |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| color | As Picture Shows |
| Silicone Beads: | Jewelry Charms /Necklace Pendants |
| Features | Baby Tooth Care Products |
| Baby teething toy: | DIY baby teething pacifier chain accessories |
| Baby Beads: | DIY silicone Teether / pendant |
| Accept: | Dropshipping/Wholesale |
| Clean: | Hand-Wash With Warm Water Or Dishwasher |
| Item: | Silicone beads teething/teether beads |
Instock
There are no reviews yet.