Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| is_customized | No |
| Model Number | Silicone Beads |
| Shape | Round |
| Material | Silicone, Food Grade Silicone |
| Packing | 50 |
| Function | Teether |
| Material Feature | Nitrosamine Free, Phthalate Free, Latex Free, BPA Free, PVC Free, BPA Free Latex Free Nitrosamine Free PVC Free |
| Brand Name | let's make |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Item | Silicone beads |
| Color | Blue, dark purple, orange, tan, mung bean, brown |
| Size | 12mm/15mm/20mm |
| Weight | 0.18G |
| Certificates | EN71 FDA LFGB Australia Canadian Silicone Mate… |
| Usage | DIY Silicone Beads And Pendant/Pacifier Chain |
| Accept 1 | Dropshipping |
| Accept 2 | Wholesale |
| Use | Baby nursing teething care |
| DIY | Baby Shower Gift/ Christmas Gift |
| Clean | wash hot water |
| Use 1 | Silicone Beads Diy |
| Use 2 | Pacifier clips making |
| Use 3 | Teething Necklace making |
Instock
There are no reviews yet.