Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BD56, BD56 |
| Shape | Animal |
| Material | Silicone, 100% Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Other Tooth Care Products |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free, PVC Free, Latex Free, Phthalate Free, BPA Free |
| Brand Name | LOFCA |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2y, 12+, 7-12Y |
| Item Type | Cat Beads |
| Item Weight | 0.035kg |
| Item Shape | Animal |
Instock
There are no reviews yet.