Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | AAA Battery |
| Features | Battery Operated, Flashing, Sounding |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Certification | CE |
| Item Type | Toy Phones |
| Size | 14*2.5*7.5cm |
| Commodity 3C authentication code | 2020152202029349 |
| Packing | OPP Bag |
Instock
There are no reviews yet.