Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Is Electric | No battery |
| Model Number | WH005 |
| Warning | / |
| Features | Flashing, Sounding |
| Talk Range | 300m |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | ABS |
| Battery | / |
| Material | Plastic |
| Item Type | Toy Walkie Talkies |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Certification | CE |
| Modelnummer | Walkie Talkies |
| Eigenschappen | Werkt op batterijen, Educatief, Mini, Geluidssignalen, Interactive |
| Praatbereik | 200 |
| Geslacht | Unisex |
| Classificatie | Intercom |
| Batterij | 3 AAA |
| Materiaal | Plastic |
| Merknaam | VKTECH |
| Raden Leeftijd | 12 + Y |
| Oorsprong | Cn (Oorsprong) |
| Cn | Guangdong |
| Aritkeltype | Speelgoedwalkie-talkies |
| Certificering | NONE |
Instock
There are no reviews yet.