Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 12cm, 12.5cm, 13cm, 13.5cm, 14cm |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Heel Type | Flat with |
| Outsole Material | RUBBER |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | GCWHFL |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | sandals |
| Season | Summer |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Gender | Baby Girls |
Instock
There are no reviews yet.