Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Whether waterproof | Yes |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Upper Material | FABRIC |
| Brand Name | Sonkpuel |
| Age Range | 1-3Y |
| Department Name | baby |
| Season | all seasons |
| Gender | unisex, Girls Boys |
| Item Type | First Walkers |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Brand | Sonkpuel |
| pattern | Solid color, Cartoon animal |
| Color | Blue, Grey, Yellow, Orange, Green, Pink |
| Shoes Size | 11.5, 12.5, 13.5, 14.5, 15.5cm |
Instock
There are no reviews yet.