Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 1 cm |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 0-3 months |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan |
| Age Range | 0-6m |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.