Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.403 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 28 × 8 cm |
| Cover The Head | No |
| Capless | YES |
| Tight Necklinen | No |
| Model Number | SB277 |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fabric Type | Herringbone |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | HOUSBAY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Item Type | Sleepsacks |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.