Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Pattern Type | Solid, Solid |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Model Number | Dwarfs Elf Cosplay |
| Feature 1 | Party Supplies |
| Feature 2 | Halloween Costume Props |
| Feature 3 | Halloween Cosplay Props |
| Feature 4 | Decorative Dwarf Hat |
| Feature 5 | Christmas Cosplay Hat |
| Feature 6 | Dwarf Hat |
Instock
There are no reviews yet.