Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 20 cm |
| Applicable Season | Autumn And Winter |
| Applicable Scene | Trip |
| Closure Type | zipper, zipper |
| Decoration | Zippers, Pockets, vintage |
| Lining Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Weight | 1500g |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Woven |
| Model Number | DFL-CR0058 |
| Type | Slim |
| Detachable Part | None |
| Hooded | Yes |
| Thickness | Thick |
| Filling | Silk-like Cotton |
| Collar | Hooded |
| Style | military |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Material | Nylon |
| Brand Name | DAFEILI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Gender | MEN |
Instock
There are no reviews yet.