Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 23 × 13 cm |
| Heel Height | Med (3cm-5cm), Med(3cm-5cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size, Fits true to size, take your normal |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Season | Spring/Autumn, Spring Summer Autumn |
| Model Number | 5892 |
| Fashion Element | Bling |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Sequined Cloth |
| Brand Name | TUINANLE |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Color | Black, silver, gold |
| Feature | Breathable, Non Slip |
| Size | 38-48 |
| Item Type | Men Shoes |
| Sub type | Mens Sneakers |
| Style | Platform shoes |
| Sapatos femininos | Platform Sneaker |
| Mens shoes | Zapatillas |
| Shoes for man | Leisure shoes |
Instock
There are no reviews yet.