Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Season | Winter |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Striped |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | SWEETWOO |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.