Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 10 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Season | Spring/Autumn |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | smvp |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Men Canvas Shoes | Casual Shoes |
| Designer Canvas Shoes | Designer Sneakers |
| Canvas Sneakers | Casual Sports Shoes |
| Vulcanize Shoes | Skateboard Shoes |
| Flat Sneakers | Loafers |
| Espadrilles | Man Canvas Shoes |
Instock
There are no reviews yet.