Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 10 cm |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | CANVAS |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | ETMK |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.