Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 26 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fashion Element | Platform |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| With Platforms | No |
| Style | Classics |
| Season | Spring/Autumn |
| Insole Material | pigskin |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Occasion | Office & Career |
| Toe Shape | round toe |
| Upper Material | Microfiber |
| Heel Type | Round Heel |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Pump Type | basic |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | Pumps |
Instock
There are no reviews yet.