Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | None |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | 0009-2 |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Striped |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Hemp |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | TECHOME |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Anhui |
| Size | Chinese size 37/38, 39/40, 42/43, 44/45 |
| Color | Red, Blue, Beige, Black, Navy |
| Type | Women Home Slippers |
| Design | Spring Women and Men Linen Slippers |
| Men Home Slippers | Female home slippers, |
| Autumn Linen Slippers | Unisex Lovers' Slippers |
| Japanese style slippers | Autumn Men Women Slippers Winter |
| Ultralight Striped Slippers | Hemp Linen slippers for women |
| Free shipping slippers | Dropshipping Shoes Slippers |
Instock
There are no reviews yet.