Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Upper Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.