Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.228 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 7 cm |
| Frame Color | black |
| Model Number | QK1001 |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | green |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 16cm |
| Lens Height | 6cm |
| Lenses Optical Attribute | refractive index |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.