Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Cutting Length | 1-4mm |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Model Number | jh128 |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.