Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.244 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 9 cm |
| Style | LEISURE |
| Shoes Type | basic |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Buckle |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | None |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Summer |
| Model Number | Nurse Slippers 0225 |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.