Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | Aexfer |
| Item Type | slippers |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| pattern | pure color |
| color | orange, blue, purple, green, pink |
| applicable gender | Both male and female |
Instock
There are no reviews yet.