Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 13 cm |
| Upper fixing method | straps bonding or molding |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Lovely |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Faux Fur |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | heart-shaped |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Fur |
| Brand Name | Aifong |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.