Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.149 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 25 × 7 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | LEISURE |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Model Number | A918-A |
| Outsole Material | EVA |
| Upper Material | Corduroy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.