Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | 18091401 |
| Material Composition | 95%polyester+3%spandex |
| Travel Accessories | Luggage Cover |
| Pattern Type | Patchwork |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | COOLOST |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
Instock
There are no reviews yet.